BUEditor (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Text
nl: Tekst

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: OK
nl: Ok

en: Table
nl: Tabel

en: Class name
nl: Klassenaam

en: Close
nl: Sluiten

en: Browse
nl: Bladeren

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: Bold
nl: Vet

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Italic
nl: Cursief

en: Add editor
nl: Editor toevoegen

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Button text
nl: Knoptekst

en: File browser
nl: Bestandsbrowser

en: Width x Height
nl: Breedte x Hoogte

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Add button
nl: Toevoegen-knop

en: An AJAX HTTP error occurred.
nl: Er is een AJAX HTTP fout opgetreden.

en: HTTP Result Code: !status
nl: HTTP-resultaatcode: !status

en: StatusText: !statusText
nl: Statustekst: !statusText

en: Content authoring
nl: Inhoud samenstellen

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nl: De systeemnaam is al in gebruik. Deze moet uniek zijn.

en: Delete button
nl: Knop verwijderen

en: Headings
nl: Koppen

en: Enable development mode
nl: Ontwikkelingsmodus inschakelen

en: Toolbar configuration
nl: Werkbalk-instelling

en: Active toolbar
nl: Actieve werkbalk

en: Duplicate of @label
nl: Duplicaat van @label

en: Toolbar item
nl: Werkbalk-item

en: Library name
nl: Bibliotheeknaam

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML
