BUEditor (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Test
fa: آزمایش

en: Quote
fa: نقل قول

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: URL
fa: نشانی

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: Separator
fa: جداکننده

en: OK
fa: موافقت

en: Code
fa: کد

en: Table
fa: جدول

en: Class name
fa: نام کلاس

en: Template
fa: قالب

en: Close
fa: بستن

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Shortcut
fa: میان‌بر

en: Bold
fa: برجسته

en: Redo
fa: از نو

en: Underline
fa: زیرخط

en: File browser
fa: مرورگر فایل

en: Width x Height
fa: پهنا x ارتفاع

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Numbered list
fa: لیست عددی

en: An AJAX HTTP error occurred.
fa: یک خطای AJAX HTTP رخ داده است.

en: HTTP Result Code: !status
fa: کد نتیجه HTTP: !status

en: StatusText: !statusText
fa: متن وضعیت: !statusText

en: Content authoring
fa: ایجاد محتوا

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
fa: نام قابل فهم وسط ماشین در حال حاضر استفاده می‌شود. باید منحصر به فرد باشد.
