BUEditor (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: OK
ne: ठिक छ

en: Code
ne: कोड

en: Table
ne: तालिका

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस
