Bug tracker (8.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
