Bug tracker (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Custom block
nl: Aangepast blok

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
