Bug tracker (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: title
ro: titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Created
ro: Creat

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: Custom block
ro: Bloc personalizat
