Bug tracker (8.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: شرح

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Screenshot
fa: عکس از صفحه
