Bug tracker (8.x-1.0-rc3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Changed
gu: બદલ્યું
