Build Hooks (8.x-2.0-beta4) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Changelog
nl: Lijst van aanpassingen

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Refresh
nl: Verversen

en: All
nl: Alle

en: Url
nl: URL

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Apply
nl: Toepassen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Embed
nl: Inbedden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
