Build hooks azure (8.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Author
ar: المؤلف

en: Project
ar: المشروع

en: Links
ar: روابط

en: Logs
ar: سجلات

en: Name
ar: الاسم

en: Summary
ar: الملخص

en: View
ar: عرض

en: Refresh
ar: تحديث

en: Created
ar: الإنشاء
