Build hooks azure (8.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Author
ro: Autor

en: Project
ro: Proiect

en: Links
ro: Legături

en: Logs
ro: Loguri

en: Name
ro: Nume

en: Summary
ro: Sumar

en: View
ro: Afişează

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Created
ro: Creat

en: Release
ro: Versiune
