Build hooks azure (8.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Created
hy: Ստեղծվել է
