Bulk Form Extended (2.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Views
ar: الرؤى

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Available actions
ar: الإجراءات المتاحة

en: Action title
ar: اسم الإجراء
