Bunny Stream (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Category
ar: التصنيف

en: Label
ar: التسمية

en: Time
ar: الوقت

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: Length
ar: الطول

en: All
ar: الكل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Loop
ar: حلقة

en: Goal
ar: هدف

en: Features
ar: الخصائص

en: Notice
ar: إعلام

en: Video
ar: فيديو

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Steps
ar: خطوات

en: Filter log messages
ar: ترشيح رسائل السجل

en: View events that have recently been logged.
ar: مشاهدة الأحداث التي تم تسجيلها حديثا.

en: Database log messages to keep
ar: رسائل سجل قاعدة البيانات المحتفظ بها

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل
