Bunny Stream (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: Length
lt: Ilgis

en: All
lt: Visi

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Goal
lt: Tikslas

en: Features
lt: Savybės

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.

en: Library
lt: Biblioteka

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Database log messages to keep
lt: Išlaikyti duomenų bazės žurnalo žinutes

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Media types
lt: Medijos tipai
