Bunny Stream (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Category
az: Kateqoriya

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: Length
az: Uzunluq

en: All
az: Hammısı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Loop
az: Döngə

en: Goal
az: Məqsəd

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Steps
az: Addımlar

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün

en: View events that have recently been logged.
az: Bu yaxınlarda daxil edilmiş hadisələrə baxın.
