Bunny Stream (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Category
he: קטגוריה

en: Label
he: תווית

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: Length
he: אורך

en: All
he: הכל

en: Filter
he: סינון

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Loop
he: בלופ

en: Goal
he: יעד

en: Features
he: פיצ'רים

en: Notice
he: הודעה

en: Video
he: וידאו

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Steps
he: צעדים

en: Expiration time
he: זמן תפוגה

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Filter log messages
he: סינון מסרי יומן

en: View events that have recently been logged.
he: צפיה באירועים שתועדו לאחרונה

en: Library
he: ספריה

en: Libraries
he: ספריות

en: Database log messages to keep
he: הודעות יומן לשמירה בבסיס הנתונים

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות
