Bunny Stream (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: All
ne: सबै

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
