Burndown (1.0.6) - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Priority
cs: Priorita

en: Tags
cs: Štítky

en: Project
cs: Projekt

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Teaser
cs: Úvodník

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Comment
cs: Komentář

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Revert
cs: Vrátit

en: Days
cs: Dnů

en: Hours
cs: Hodin

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: Testing
cs: Testování

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Minutes
cs: Minuty

en: is
cs: je

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: In Progress
cs: Probíhá

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
