Burndown (1.0.6) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Log
fi: Loki

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Tags
fi: Tagit

en: Project
fi: Projekti

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Reported by
fi: Lisännyt

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Comment
fi: Kommentti

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Task
fi: Tehtävä

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Days
fi: Päivät

en: Hours
fi: Tunnit

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Completed
fi: Valmis

en: Testing
fi: Testaus

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Minutes
fi: Minuutit

en: is
fi: on

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Task ID
fi: Tehtävän ID

en: -- Select --
fi: -- Valitse --

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
