Burndown (1.0.6) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Log
gu: નોંધણી

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Task
gu: કાર્ય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: is
gu: છે
