Burndown (1.0.6) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Log
lv: Žurnāls

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Tags
lv: Birkas

en: Project
lv: Projekts

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Task
lv: Uzdevums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Testing
lv: Testēšana

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Minutes
lv: Minūtes

en: is
lv: ir

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
