Burndown (1.0.6) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Project type
mr: प्रकल्पाचे प्रकार

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Time
mr: वेळ

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Authored by
mr: लेखक

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Days
mr: दिवस

en: Hours
mr: तास

en: Minutes
mr: मिनीटे
