Burndown (1.0.6) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Comment
ps: تبصره

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Task
ps: دنده

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: Task ID
ps: دنده پېژند
