Burndown (1.0.7) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Log
af: Logboek

en: Priority
af: Prioriteit

en: Tags
af: Etikette

en: Project type
af: Projektipe

en: Project
af: Projek

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Comment
af: Kommentaar

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
