Burndown (1.0.7) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Log
gl: Rexistro

en: Priority
gl: Prioridade

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Comment
gl: Comentario

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Task
gl: Tarefa

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: Testing
gl: Probando

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: is
gl: é

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -

en: Full Content
gl: Contido completo
