Burndown (1.0.7) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
