Burndown (1.0.7) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: In Progress
se: Bargamin
