Burndown (1.0.7) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Log
si: ලොග එක

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
