Burndown (1.0.8) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
