Burndown (1.0.9) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Priority
is: Forgangur

en: Tags
is: Efnisorð

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Time
is: Tími

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Reported by
is: Tilkynnt af

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Comment
is: Ummæli

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa

en: Completed
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: is
is: er

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: -- Select --
is: -- Velja --
