Burndown (1.0.9) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
