Business Rules (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (68 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Send email
az: Email göndər

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Tag
az: Teq

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: All
az: Hammısı

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Roles
az: Rollar

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Items
az: Elementlər

en: System
az: Sistem

en: Current
az: Hazırkı

en: Role
az: Rollar

en: String
az: Mətn

en: Argument
az: Arqument

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Result
az: Nəticə

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Workflow
az: İş axını

en: Entity
az: Entiti

en: Reverse
az: Tərs

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
az: Görünüşə keçmək üçün vergüllə ayrılmış arqumentlər siyahısını təqdim edin.

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Bundle
az: Paket

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Ends with
az: ilə bitir

en: View name
az: Görünüş adı

en: Status message
az: Status mesajı
