Buttons Configuration (1.0.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Fields
ar: الحقول

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Form
ar: النموذج

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Comment Type
ar: نوع التعليق
