BxSlider (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Mode
ar: النمط

en: General
ar: عام

en: Other
ar: آخر

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Caption
ar: شرح

en: Installed
ar: مثبت

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
