BxSlider (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Mode
az: Rejim

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Caption
az: Başlıq

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: Pager
az: Peycer
