Bx slider block (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Image
ro: Imagine

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Create
ro: Crează

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Mode
ro: Mod

en: Full
ro: Complet

en: Short
ro: Scurt

en: Pager
ro: Paginator

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ro: Numele descifrabil de calculator este deja utilizat. Acesta trebuie să fie unic.
