Bx slider block (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Create
az: Yaradıldı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Mode
az: Rejim

en: General
az: Əsas

en: Full
az: Tam

en: Pager
az: Peycer
