Bynder (8.x-2.4) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Tags
sv: Etiketter

en: Tag
sv: Etikett

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Options
sv: Alternativ

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Option
sv: Val

en: Property
sv: Attribut

en: seconds
sv: sekunder

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Installed
sv: Installerad

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Document
sv: Dokument

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Debug
sv: Felsök

en: Brand
sv: Bomärke

en: Consumer key
sv: Konsumentnyckel

en: Consumer secret
sv: Konsumenthemlighet

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Performance settings
sv: Inställningar för prestanda

en: Select assets
sv: Välj tillgångar
