BYU Theme (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Search
ar: بحث

en: Default
ar: الافتراضي

en: Custom
ar: مخصص

en: Code
ar: الكود

en: General
ar: عام

en: Gray
ar: رمادي

en: Black
ar: أسود

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي
