BYU Theme (8.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Search
tr: Ara

en: Default
tr: Varsayılan

en: Code
tr: Kod

en: General
tr: Genel

en: Gray
tr: Gri

en: Black
tr: Siyah

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: mobile
tr: mobil

en: My Account
tr: Hesabım
