BYU Theme (8.x-3.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Default
it: Predefinito

en: Code
it: Codice

en: General
it: Generale

en: Gray
it: Grigio

en: Black
it: Nero

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: My Account
it: Il mio account
