BYU Theme (8.x-3.8) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Search
fa: جستجو

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Code
fa: کد

en: General
fa: عمومی

en: Gray
fa: خاکستری

en: Black
fa: سیاه

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Menu Settings
fa: تنظیمات منو

en: My Account
fa: حساب من
