CacheFlush (2.0.1) - en to tr translation catalogue (43 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Remove
tr: Kaldır

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Administration
tr: Yönetim

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Add new
tr: Yeni ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Menu
tr: Menü

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Published
tr: Yayında

en: Authored by
tr: Yazan

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Cron
tr: Dönemsel görev

en: Changed
tr: Değişti

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Apply
tr: Uygula

en: Clear All
tr: Tümünü temizle

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Publish selected content
tr: Seçilen içeriği yayınla

en: Unpublish selected content
tr: Seçili içeriği yayından kaldır

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
tr[0]: Bu öğeyi/öğeleri silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Delete entity
tr: Nesneyi sil

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: No content selected.
tr: İçerik seçilmedi.

en: Configure what displays are available for your content and forms.
tr: İçerikler ve formlar için hangi görünümlerin kullanılacağını yapılandır.
