CacheFlush (2.0.1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
