CacheFlush (2.0.1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: View
ne: दृश्य

en: Menu
ne: मेनु

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
