CacheFlush (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (41 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: View
fa: مشاهده

en: Menu
fa: منو

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Note
fa: یادداشت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: Language code
fa: کد زبان

en: Offset
fa: جابجایی

en: 1
fa: ۱

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Publish selected content
fa: انتشار محتوای انتخابی

en: Unpublish selected content
fa: عدم انتشار محتوای انتخابی

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
fa[0]: آیا از حذف این مورد اطمینان دارید؟
fa[1]: آیا از حذف این موارد اطمینان دارید؟

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: With selection
fa: با انتخاب شده‌ها

en: Configure what displays are available for your content and forms.
fa: کدام سبک نمایش در محتوا و فرم ها در دسترس باشد را پیکربندی کنید
