CacheFlush (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Service
lt: Paslauga

en: Cache cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Publish selected content
lt: Paskelbti pasirinktą turinį

en: Unpublish selected content
lt: Nebeskelbti pasirinkto turinio

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: No content selected.
lt: Nepasirinktas turinys.

en: With selection
lt: Su pasirinktais
