CacheFlush (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (45 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Note
nl: Notitie

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Clear All
nl: Alles legen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Publish selected content
nl: Geselecteerde inhoud publiceren

en: Unpublish selected content
nl: Publicatie van geselecteerde inhoud ongedaan maken

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
nl[0]: Weet u zeker dat u dit bestand wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u deze bestanden wilt verwijderen?

en: Delete entity
nl: Entiteit verwijderen

en: Asc
nl: Oplopend

en: No content selected.
nl: Geen inhoud geselecteerd.

en: With selection
nl: Met selectie

en: Configure what displays are available for your content and forms.
nl: Beschikbare formulieren en weergaven van de inhoud instellen.

en: Publish selected content configuration
nl: Publiceer de geselecteerde inhoudsconfiguratie

en: Unpublish selected content configuration
nl: Publicatie van geselecteerde inhoudsconfiguratie ongedaan maken

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: @label (Original translation) - <em>The following content translations will be deleted:</em>
nl: @label (oorspronkelijke vertaling) - <em>De volgende vertalingen zullen worden verwijderd:</em>

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
