CacheFlush (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Remove
ro: Elimină

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Add new
ro: Adaugă nou

en: View
ro: Afişează

en: Menu
ro: Meniu

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Published
ro: Publicat

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Publish selected content
ro: Publicare conținut selectat

en: Unpublish selected content
ro: Retrage conținutul selectat

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ro[0]: Sunteți sigur că vreți să ștergeți acest element?
ro[1]: Sunteți sigur că vreți să ștergeți aceste elemente?

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: No content selected.
ro: Nu este conținut selectat.

en: With selection
ro: Cu cele selectate

en: Configure what displays are available for your content and forms.
ro: Configurați ce afișaje sunt disponibile pentru conținutul și formularele dumneavoastră.

en: Publish selected content configuration
ro: Publicați configurația conținutului selectat

en: Unpublish selected content configuration
ro: Anulați publicarea configurației conținutului selectat

en: @label (Original translation) - <em>The following content translations will be deleted:</em>
ro: @label (Traducerea originală) - <em>Următoarele traduceri de conținut vor fi șterse:</em>
